Poradnie Murowana Goślina

Poradnie Murowana Goślina  Medicus-Bonus to ponad 30 lat doświadczenia w świadczeniu opieki zdrowotnej. Przyjmujący tutaj lekarze specjaliści zdążyli zaskarbić sobie zaufanie oraz sympatię mieszkańców miasta i jego okolic.

Każdy chory może liczyć na kompleksową diagnozę oraz leczenie, a w razie konieczności hospitalzację w Szpitalu Medicus-Bonus w Środzie Wielkopolskiej.
Dokładamy wszelkich starań, by leczenie u nas przebiegało w sposób szybki, komfortowy oraz bezpieczny dla zdrowia każdego pacjenta.

Projekt ma na celu usprawnienie pracy wybranych placówek Medicus Bonus (przychodnie w Wągrowcu, Środzie Wielkopolskiej i Murowanej Goślinie) i podniesieniu jakości oferowanych w nich świadczeń medycznych w obszarze zwalczania skutków epidemii Covid-19, tj. leczenia powikłań po-covidowych (głównie pulmonologicznych i naczyniowych).

Dane finansowe projektu:

Planowany całkowity koszt realizacji Projektu: 551 986,61 PLN

Kwota wydatków kwalifikowalnych (Wkład Funduszy Europejskich): 386 390,61 PLN

Projekt Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. RPWP.11.02.00-30-0016/22-00

Aktualności

Murowana Goślina. Kalendarz przyjęć lekarzy specjalistów w marcu

Prezentujemy Wam kalendarz lekarzy specjalistów przyjmujących w marcu w Medicus-Bonus Murowana Goślina. Zapraszamy do rejestracji: 61 811 30 57 Grafik odnosi się do konsultacji prywatnych. Terminy przyjęć specjalistów mogą ulec nieznacznym zmianom, o czym będziemy na...

Murowana Goślina. Kalendarz przyjęć specjalistów w lutym

Prezentujemy Wam kalendarz lekarzy specjalistów przyjmujących w lutym w Medicus-Bonus Murowana Goślina. Zapraszamy do rejestracji: 61 811 30 57 Grafik odnosi się do konsultacji prywatnych. Terminy przyjęć specjalistów mogą ulec nieznacznym zmianom, o czym będziemy na...

Specjalizacje lekarskie Murowana Goślina

Ortopedia i traumatologia

Diagnostyka i leczenie dzieci oraz dorosłych. Ortopedia urazowa i sportowa.

Okulistyka

Konsultacja, diagnostyka i leczenie chorób oczu oraz gałki ocznej. Prowadzenie m.in. zaćmy, jaskry, zaburzeń barw widzenia i innych chorób okulistycznych.

Ginekologia i położnictwo

Konsultacje, diagnostyka i leczenie chorób ginekologicznych. Antykoncepcja. Prowadzenie ciąży.

Neurologia

Konsultacje, diagnostyka i leczenie chorób ośrodkowego układu nerwowego.

Pracownia RTG i USG

USG szyi, tarczycy, brzucha, żył kończyn dolnych. Pełne RTG.

Specjalizacje na NFZ

Zapraszamy na konsultacje do naszych lekarzy w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Czekają na Państwa specjaliści z zakresu: 

– chirurgii ogólnej;
– ortopedii i traumatologii narządów ruchu;
– dermatologii;
– ginekologii i położnictwa;
– neurologii;
– okulistyki.