Poradnie Murowana Goślina

Poradnie Murowana Goślina  Medicus-Bonus to ponad 30 lat doświadczenia w świadczeniu opieki zdrowotnej. Przyjmujący tutaj lekarze specjaliści zdążyli zaskarbić sobie zaufanie oraz sympatię mieszkańców miasta i jego okolic.

Każdy chory może liczyć na kompleksową diagnozę oraz leczenie, a w razie konieczności hospitalzację w Szpitalu Medicus-Bonus w Środzie Wielkopolskiej.
Dokładamy wszelkich starań, by leczenie u nas przebiegało w sposób szybki, komfortowy oraz bezpieczny dla zdrowia każdego pacjenta.

Aktualności

Murowana Goślina. Kalendarz przyjęć specjalistów w lutym

Prezentujemy Wam kalendarz lekarzy specjalistów przyjmujących w lutym w Medicus-Bonus Murowana Goślina. Zapraszamy do rejestracji: 61 811 30 57 Grafik odnosi się do konsultacji prywatnych. Terminy przyjęć specjalistów mogą ulec nieznacznym zmianom, o czym będziemy na...

Poradnik pacjenta Medicus-Bonus

Poradnik pacjenta Medicus-Bonus został stworzony z myślą o tym, by ułatwić Państwu poruszanie się w gęstej sieci przepisów regulujących pracę placówek opieki zdrowotnej.[pac_divi_table_of_contents title="Spis treści" allow_collapse_minimize="off"...

Specjalizacje lekarskie Murowana Goślina

Ortopedia i traumatologia

Diagnostyka i leczenie dzieci oraz dorosłych. Ortopedia urazowa i sportowa.

Okulistyka

Konsultacja, diagnostyka i leczenie chorób oczu oraz gałki ocznej. Prowadzenie m.in. zaćmy, jaskry, zaburzeń barw widzenia i innych chorób okulistycznych.

Ginekologia i położnictwo

Konsultacje, diagnostyka i leczenie chorób ginekologicznych. Antykoncepcja. Prowadzenie ciąży.

Neurologia

Konsultacje, diagnostyka i leczenie chorób ośrodkowego układu nerwowego.

Pracownia RTG i USG

USG szyi, tarczycy, brzucha, żył kończyn dolnych. Pełne RTG.

Specjalizacje na NFZ

Zapraszamy na konsultacje do naszych lekarzy w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Czekają na Państwa specjaliści z zakresu: 

– chirurgii ogólnej;
– ortopedii i traumatologii narządów ruchu;
– dermatologii;
– ginekologii i położnictwa;
– neurologii;
– okulistyki.